Mutlu Evliliğe Giden
Yolda Destek

 

Mutlu Evliliğe
Giden Yolda Destek


Evlilik kavramının kişiler için taşıdığı ya da karşılık geldiği anlam, bütün bir evlilik sürecini şekillendirmektedir. Mutlu evliliğe giden yolda zaman zaman ilişkinin dinamiklerini anlamak, oluşabilecek sorunlara çözüm yaratmak ve var olan sorunları değerlendirmek gerekir. Bu süreç ciddi kararlar verilen, ilişkiyi farklı bir boyuta taşıyan bir dönemdir. Mutlu evliliğe giden yolda alınan danışmanlık hizmeti, bireylere kendilerini evlilik süreci temelinde yeniden keşfetme olanağı sağladığı gibi, çift olarak yeni anlam dünyalarını oluşturmalarını da mümkün kılmaktadır. Bu çalışmalar çiftlerin ortak anlam paydasında kendileri olmaları temelinden hareket etmektedir. Bu danışmanlığın alınması, evlilikte ortaya çıkabilecek ya da tekrar edebilecek sorunların çözümünde, partnerlerin kendi kendilerinin danışmanı olmasına yardımcı olacaktır.

Danışan Yorumları

 • H.M.

  Bu konuda sorun yaşayan herkese Hande Hanımı tavsiye etmekten kaçınmıyoruz.

  Merhaba, kızımın liseye başladığı süreçte yeni bir ortama girmek kendisinde anksiyete ve fobik kaçınmalara sebep oldu. Okula gitmek istemiyordu ve fiziksel bir sebebi olmamasına rağmen sürekli mide ve baş ağrıları yaşadığını söylüyordu. Psikolojik çalışmayı kendisine önerdiğimizde de çok uzak yaklaştı ve ikna konusunda çok zorlanmıştık. Bir tanıdığımızın önerisiyle klinik üzerinden Hande Hanım’a ulaştık ve ikinci seans sonrasında ikna etmekte zorlandığım kızım kendi isteğiyle çalışmaya devam etti. Bu sorunlarıyla başa çıkmasında ciddi katkıları oldu. Şu anda okula devam etmekte ve sosyal ilişkilerini sürdürme konusunda kendini çok daha iyi hissediyor. Eski sıklığında olmasa da hala danışmanlık sürecine devam etmekteyiz. Kendisine yardımları için çok teşekkürlerimizi sunuyoruz…
  H.M.
  İSTANBUL
 • A. G.

  Benim gibi kafasında soru işaretleri olan varsa onlara hiç düşünmeden Hande hanımı tercih etmelerini öneririm. Herkese sağlıklı huzurlu günler dileğiyle…

  İnternette araştırma yaptığım zaman Hande hanımı ve olumlu yorumları gördüğüm zaman bir denemek istedim. İlk görüşmeden sonra Hande hanıma dair bütün soru işaretleri kafamdan silindi, iyi ki Hande hanımı seçmişim dedim ve bu sürece karşı çok umutluyum. Hayatımda hiçkimse beni böyle etkili dinlememişti. Her şeyden önce görüşmelerde içimi dökmek bana çok iyi geldi. Ben kaygı bozukluğum sebebiyle başvurmuştum fakat Hande hanım çok daha farklı sorunlarım olduğunu farketmemi sağladı ve kendimi daha iyi tanımama yardımcı oldu.
  A. G.
  İstanbul
 • D.G.

  Tanıdığım tanımadığım herkese gözüm kapalı tavsiye ederim. Herkese mutlu bir hayat diliyorum…

  Yasemin hanıma yaşadığım kaygı bozukluklarından dolayı başvurdum. Topluluk önünde konuşmamı gerektiren bir işe başladıktan sonra yaşadığım panik durumu gittikçe artmıştı. Bir toplantım olduğunda bile bir önceki gece kaygılanmaktan uyuyamıyordum. Kendisiyle seanslara başladıktan sonra belirtilerimde ciddi azalmalara tanık oldum. Danışmanlığın bu kadar faydalı olabilceğini düşünmezdim. İş hayatımda ve hayat kalitemdeki artış gözle görülebilir boyutlarda artık. Yardımları için kendisine ve kliniğe çok çok teşekkür ederim.
  D.G.
  İstanbul
 • R. T.

  Orion Psikolojiye ve Yasemin Hanıma teşekkürlerimizi iletiyoruz.

  Yasemin Hanımla birkaç aydır devam eden aile danışmanlığı sürecimizi dün sonlandırdık. Öncesinde iki psikolog deneyimlememize rağmen sorunlarımıza çare bulamamıştık. Bir danışanı tavsiyesiyle kliniğe ulaştık. Aile içinde çocuklarım ve eşimle yaşadığım problemler konusunda Yasemin Hanımla birlikte hareket ederek danışmanlık sayesinde problemlerimizi çözüme kavuşturabildik. Yasemin Hanımın çalışmalar esnasında bize sağladığı güven ortamı bize çok iyi hissettirdi. Daha önceki psikolog deneyimlerimiz sonucunda umutsuz hissediyorduk ama kendisi bütün süreçte yanımızda olarak ailemizde huzuru yeniden sağlamamıza yardımcı oldu.
  R. T.
  İstanbul

Mutlu Evliliğe Giden

Yolda Destek

no-repeat;left top;;
auto

Mutlu Evliliğe Giden Yolda Destek

Mutlu Evliliğe

Giden Yolda Destek
Evlilik kavramının kişiler için taşıdığı ya da karşılık geldiği anlam, bütün bir evlilik sürecini şekillendirmektedir. Mutlu evliliğe giden yolda zaman zaman ilişkinin dinamiklerini anlamak, oluşabilecek sorunlara çözüm yaratmak ve var olan sorunları değerlendirmek gerekir. Bu süreç ciddi kararlar verilen, ilişkiyi farklı bir boyuta taşıyan bir dönemdir.

Mutlu evliliğe giden yolda alınan danışmanlık hizmeti, bireylere kendilerini evlilik süreci temelinde yeniden keşfetme olanağı sağladığı gibi, çift olarak yeni anlam dünyalarını oluşturmalarını da mümkün kılmaktadır. Bu çalışmalar çiftlerin ortak anlam paydasında kendileri olmaları temelinden hareket etmektedir. Bu danışmanlığın alınması, evlilikte ortaya çıkabilecek ya da tekrar edebilecek sorunların çözümünde, partnerlerin kendi kendilerinin danışmanı olmasına yardımcı olacaktır.
no-repeat;left top;;
auto
20px

İLETİŞİME GEÇİN
https://orionpsikoloji.com/iletisim/
left
#f6c24a
#ffffff
2

Orion-Psikoloji-arma-beyaz
center

Danışan Yorumları

center
no-repeat;left top;;
auto

date
DESC
single-photo

RANDEVU AL
Randevu Hattı
1