Deneyimli
Uzmanlarımız

 

Deneyimli
Uzmanlarımız


Biz yardım etmeye, sizi dinlemeye ve tüm sorunlarınızı çözmeye hazırız. Gelin ilk adımı birlikte atalım.

psycho-arrow-themecolor-k

Yrd. Doç. Dr. Yasemin Ozan


Lisans eğitimini Boğaziçi üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamladıktan sonra Klinik Psikoloji alanında uzmanlık eğitimini (MA, Yüksek Lisans) Bilişsel Davranışçı Yaklaşımlı Psikoterapi kuramı alt yapısı üzerine yapmıştır.
psycho-arrow-themecolor-s

Uzm. Klinik Psikolog Dilek Yörük


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Psikoloji Yüksek Lisansı'nı Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmıştır.


psycho-arrow-themecolor-k

Klinik Psikolog Gülşah Beştav


Hacettepe Psikoloji bölümünden 2003 ‘te mezun olmuş, ardından aynı üniversitede yüksek lisansını “Genç Yetişkinlerin Romantik İlişkilerdeki İrrasyonel İnançları, Aşka İlişkin Tutumlar ve Bağlanma Stilleri” konusunda yürütmüştür.
psycho-arrow-themecolor-s

Psikolojik Danışman Bengü Toker


Bengü Toker, Ege Üniversitesi Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuş, yüksek lisansını Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Aile Danışmanlığı bölümünde yapmıştır.


psycho-arrow-themecolor-k

Seramik Sanatçısı & Eğitmen Ayşe Pınar Hoşgör


7-12 yaş arası çocuklarda, 12 - 18 yaş arası ergenlerde, 18 yaş üstü yetişkinlerde sanatsal bir yaklaşımla, uzmanlarımızın uygulamış olduğu yöntemlerle seramik, boya, kil ve kağıt üstü çizim çalışmalarıyla destek veriyoruz. Bu sayede çözümü hızlandırıyoruz.
psycho-arrow-themecolor-s

Psikolog İlayda Onur


Psikoloji eğitimni Işık Üniversitesinde dereceyle 3 yılda tamamlamıştır. Uzmanlık alanları Bilişsel Davranışçı Yaklaşımla Çocuk-Ergen Danışmanlığı, Aile Danışmanlığıdır.psycho-arrow-themecolor-s

Uzman Klinik Psikolog Ceren Cemre Akbulut


Lisans eğitimini Ufuk Üniversitesi Psikoloji Bölümünü dereceyle tamamladı. Lisans eğitimi sürecinde Bilkent Rehabilitasyon Merkezinde stajyer psikolog olarak görev aldı.psycho-arrow-themecolor-s

Uzm. Klinik Psikolog Burcu Egüz


Lisans eğitimini, 2018 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde onur derecesiyle tamamlamıştır.


Danışan Yorumları

 • H.M.

  Bu konuda sorun yaşayan herkese Hande Hanımı tavsiye etmekten kaçınmıyoruz.

  Merhaba, kızımın liseye başladığı süreçte yeni bir ortama girmek kendisinde anksiyete ve fobik kaçınmalara sebep oldu. Okula gitmek istemiyordu ve fiziksel bir sebebi olmamasına rağmen sürekli mide ve baş ağrıları yaşadığını söylüyordu. Psikolojik çalışmayı kendisine önerdiğimizde de çok uzak yaklaştı ve ikna konusunda çok zorlanmıştık. Bir tanıdığımızın önerisiyle klinik üzerinden Hande Hanım’a ulaştık ve ikinci seans sonrasında ikna etmekte zorlandığım kızım kendi isteğiyle çalışmaya devam etti. Bu sorunlarıyla başa çıkmasında ciddi katkıları oldu. Şu anda okula devam etmekte ve sosyal ilişkilerini sürdürme konusunda kendini çok daha iyi hissediyor. Eski sıklığında olmasa da hala danışmanlık sürecine devam etmekteyiz. Kendisine yardımları için çok teşekkürlerimizi sunuyoruz…
  H.M.
  İSTANBUL
 • A. G.

  Benim gibi kafasında soru işaretleri olan varsa onlara hiç düşünmeden Hande hanımı tercih etmelerini öneririm. Herkese sağlıklı huzurlu günler dileğiyle…

  İnternette araştırma yaptığım zaman Hande hanımı ve olumlu yorumları gördüğüm zaman bir denemek istedim. İlk görüşmeden sonra Hande hanıma dair bütün soru işaretleri kafamdan silindi, iyi ki Hande hanımı seçmişim dedim ve bu sürece karşı çok umutluyum. Hayatımda hiçkimse beni böyle etkili dinlememişti. Her şeyden önce görüşmelerde içimi dökmek bana çok iyi geldi. Ben kaygı bozukluğum sebebiyle başvurmuştum fakat Hande hanım çok daha farklı sorunlarım olduğunu farketmemi sağladı ve kendimi daha iyi tanımama yardımcı oldu.
  A. G.
  İstanbul
 • D.G.

  Tanıdığım tanımadığım herkese gözüm kapalı tavsiye ederim. Herkese mutlu bir hayat diliyorum…

  Yasemin hanıma yaşadığım kaygı bozukluklarından dolayı başvurdum. Topluluk önünde konuşmamı gerektiren bir işe başladıktan sonra yaşadığım panik durumu gittikçe artmıştı. Bir toplantım olduğunda bile bir önceki gece kaygılanmaktan uyuyamıyordum. Kendisiyle seanslara başladıktan sonra belirtilerimde ciddi azalmalara tanık oldum. Danışmanlığın bu kadar faydalı olabilceğini düşünmezdim. İş hayatımda ve hayat kalitemdeki artış gözle görülebilir boyutlarda artık. Yardımları için kendisine ve kliniğe çok çok teşekkür ederim.
  D.G.
  İstanbul
 • R. T.

  Orion Psikolojiye ve Yasemin Hanıma teşekkürlerimizi iletiyoruz.

  Yasemin Hanımla birkaç aydır devam eden aile danışmanlığı sürecimizi dün sonlandırdık. Öncesinde iki psikolog deneyimlememize rağmen sorunlarımıza çare bulamamıştık. Bir danışanı tavsiyesiyle kliniğe ulaştık. Aile içinde çocuklarım ve eşimle yaşadığım problemler konusunda Yasemin Hanımla birlikte hareket ederek danışmanlık sayesinde problemlerimizi çözüme kavuşturabildik. Yasemin Hanımın çalışmalar esnasında bize sağladığı güven ortamı bize çok iyi hissettirdi. Daha önceki psikolog deneyimlerimiz sonucunda umutsuz hissediyorduk ama kendisi bütün süreçte yanımızda olarak ailemizde huzuru yeniden sağlamamıza yardımcı oldu.
  R. T.
  İstanbul
RANDEVU AL
Randevu Hattı
1