Deneyimli
Uzmanlarımız

 

Deneyimli
Uzmanlarımız


Biz yardım etmeye, sizi dinlemeye ve tüm sorunlarınızı çözmeye hazırız. Gelin ilk adımı birlikte atalım.


psycho-arrow-themecolor-s

Yrd. Doç. Dr. Serdar Alparslan


1970 yılında Rizeye bağlı Pazar ilçesinde Dünyaya gelen Yrd. Doç. Dr. Serdar Alparslan ; ilk ve orta öğretimini Samsun da tamamlamıştır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1995 yılında "Tıp Doktoru" ünvanı ile mezun olmuştur. Yine aynı tarihte Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimine başlamıştır.


psycho-arrow-themecolor-k

Dr. Yasemin Ozan


Lisans eğitimini Boğaziçi üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamladıktan sonra Klinik Psikoloji alanında uzmanlık eğitimini (MA, Yüksek Lisans) Bilişsel Davranışçı Yaklaşımlı Psikoterapi kuramı alt yapısı üzerine yapmıştır.
psycho-arrow-themecolor-s

Dr. Erkut Çoşkun


1975 Malatya doğumlu olan Uz. Dr. Erkut COŞKUN, 1998 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinden, 2007 yılında Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Aile Hekimliği Uzmanı olarak ihtisasını tamamladı.


psycho-arrow-themecolor-k

Dr. Hande Sinirlioğlu Ertaş


Hande Sinirlioğlu Ertaş, İstanbul’da doğmuştur. Lise öğrenimini Kadıköy Anadolu Lisesi’nde eğitiminin son dönemlerinde tek hedef olarak belirlediği psikoloji eğitimine Türkiye 125. olarak Boğaziçi Üniversitesinde başlamıştır.
psycho-arrow-themecolor-s

Dkt. Dr. Sima Arslan


DKT Dr. Sima Arslan Nasreddin Tusi Azerbaijan State Pedagogical University’de Defektoloji Logopedi (Dil ve Konuşma Terapisi) bölümünde tamamladı, YÖK’ten Dil konuşma terapisti alanında denkliğini aldı.


psycho-arrow-themecolor-k

Uzm. Dyt. Esra Toktay


1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Esra Toktay; ilk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamlamıştır. 2005 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olmuştur.
psycho-arrow-themecolor-s

Dr. Pelin Erbil


1989 yılında İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi, Onkoloji Enstitüsü'nde psikososyal onkoloji alanında yapmıştır. Doktorasını, Ph.D. Klinik Psikoloji Psikoonkoloji, Universite Libre de Bruxelles, Belçika'da tamamlamıştır.


psycho-arrow-themecolor-k

Çocuk Psikoloğu Burcu Madran


2014 yılında İstanbul Aydın üniversitesi /Eğitim Fakültesi/Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuştur. Aile danışmanlığı ve Oyun ve masal terapisi alanlarında çalışmaktadır.
psycho-arrow-themecolor-s

Uzm. Psikolog Dilek Yörük


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Psikoloji Yüksek Lisansı'nı Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmıştır.


Danışan Yorumları

 • F. K.

  Merhabalar ben Esra hanımın danışanıyım.Öncelikle kendisi çok iyi bir diyetisyen iletişimi alakası beni çok memnun etti.

  Benim pes ettiğim zamanlarda çok destek oldu, 4 ay gibi bir sürede 20 kilo verdim.Eliminasyon diyeti ile başladık ve o şekilde devam ettik. Bu benim için büyük bir başarı tabii yolumuza devam ediyoruz ama bu başarının arkasında diyetisyenim Esra toktay var iyiki kendisini tanımışım.İyi bir yol arkadaşı.
  F. K.
  Bodrum
 • H.K.

  Sevgili Esra hocam.

  Kısa süreli diyetlerimin, bugün git kibrit kutusu peyniri ye gel diyetleri,kilo vermeye başlayıp 1 kg bile geri aldığımdaki küsmelerim hep bahanelerim sonuçtaki şişmanlığın verdiği mutsuzluğun hep sebebi varmış meğerse ben başarısız değil size denk gelmemişim sizi tanıdığıma o kadar memnunum ki 🌸
  H.K.
  Bodrum
 • F. İ.

  Esra Hnm yenilikleri takip eden çok başarılı bir diyetisyen.

  Çok abur cuburve tatlı seven insülin direnci olan birisiydim düzensiz beslenme sonucu aldığım hayatımı sağlığımı psikolojimi olumsuz etkileyen 20 kiloyu (79-59)vermeme yardımcı olan değerli diyetisyenime minnettarım .Diyet listemde yapamayacaklarımıda Göz önünde bulundurarak yardımcı oldu.49 yaşındayım şu an 20 yaşındaki kiloma döndüm.birlikte başardık 38 beden etek giymek inanılmaz .Benim isteklerimide önemsemesi nazik samimi Güleryüzlü olması yapabileceğim listeler vermesi sonuca ulaşmamı kolaylaştırdı hayatıma yeni bir sayfa açmama yardımcı oldu .herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum onu tanımaktan çok memnunum onu çooook seviyorum.
  F. İ.
  Bodrum
 • H.M.

  Bu konuda sorun yaşayan herkese Hande Hanımı tavsiye etmekten kaçınmıyoruz.

  Merhaba, kızımın liseye başladığı süreçte yeni bir ortama girmek kendisinde anksiyete ve fobik kaçınmalara sebep oldu. Okula gitmek istemiyordu ve fiziksel bir sebebi olmamasına rağmen sürekli mide ve baş ağrıları yaşadığını söylüyordu. Terapiyi kendisine önerdiğimizde de çok uzak yaklaştı ve ikna konusunda çok zorlanmıştık. Bir tanıdığımızın önerisiyle klinik üzerinden Hande Hanım’a ulaştık ve ikinci seans sonrasında ikna etmekte zorlandığım kızım kendi isteğiyle terapiye devam etti. Bu sorunlarıyla başa çıkmasında ciddi katkıları oldu. Şu anda okula devam etmekte ve sosyal ilişkilerini sürdürme konusunda kendini çok daha iyi hissediyor. Eski sıklığında olmasa da hala terapi sürecine devam etmekteyiz. Kendisine yardımları için çok teşekkürlerimizi sunuyoruz…
  H.M.
  İSTANBUL
 • A. G.

  Benim gibi kafasında soru işaretleri olan varsa onlara hiç düşünmeden Hande hanımı tercih etmelerini öneririm. Herkese sağlıklı huzurlu günler dileğiyle…

  İnternette araştırma yaptığım zaman Hande hanımı ve olumlu yorumları gördüğüm zaman bir denemek istedim. İlk seanstan sonra Hande hanıma dair bütün soru işaretleri kafamdan silindi, iyi ki Hande hanımı seçmişim dedim ve bu sürece karşı çok umutluyum. Hayatımda hiçkimse beni böyle etkili dinlememişti. Her şeyden önce seanslarda içimi dökmek bana çok iyi geldi. Ben kaygı bozukluğum sebebiyle başvurmuştum fakat Hande hanım çok daha farklı sorunlarım olduğunu farketmemi sağladı ve kendimi daha iyi tanımama yardımcı oldu.
  A. G.
  İstanbul
 • D.G.

  Tanıdığım tanımadığım herkese gözüm kapalı tavsiye ederim. Herkese mutlu bir hayat diliyorum…

  Yasemin hanıma yaşadığım kaygı bozukluklarından dolayı başvurdum. Topluluk önünde konuşmamı gerektiren bir işe başladıktan sonra yaşadığım panik durumu gittikçe artmıştı. Bir toplantım olduğunda bile bir önceki gece kaygılanmaktan uyuyamıyordum. Kendisiyle seanslara başladıktan sonra belirtilerimde ciddi azalmalara tanık oldum. Terapinin bu kadar faydalı olabilceğini düşünmezdim. İş hayatımda ve hayat kalitemdeki artış gözle görülebilir boyutlarda artık. Yardımları için kendisine ve kliniğe çok çok teşekkür ederim.
  D.G.
  İstanbul
 • R. T.

  Orion Psikolojiye ve Yasemin Hanıma teşekkürlerimizi iletiyoruz.

  Yasemin Hanımla birkaç aydır devam eden aile terapisi sürecimizi dün sonlandırdık. Öncesinde iki psikolog deneyimlememize rağmen sorunlarımıza çare bulamamıştık. Bir danışanı tavsiyesiyle kliniğe ulaştık. Aile içinde çocuklarım ve eşimle yaşadığım problemler konusunda Yasemin Hanımla birlikte hareket ederek terapi sayesinde problemlerimizi çözüme kavuşturabildik. Yasemin Hanımın terapi esnasında bize sağladığı güven ortamı bize çok iyi hissettirdi. Daha önceki psikolog deneyimlerimiz sonucunda umutsuz hissediyorduk ama kendisi bütün süreçte yanımızda olarak ailemizde huzuru yeniden sağlamamıza yardımcı oldu.
  R. T.
  İstanbul
RANDEVU AL